مزایای خرید لگو

مزایای خرید لگو ، راهی آسان برای پرورش ذهن

لگو اسباب بازی های پلاستیکی هستند که در اندازه های مختلف تولید می شوند. کودکان با وصل کردن قطعات پلاستیکی لگو به یکدیگر اجسام مختلفی را می سازند. با ساختن این اجسام کودکان از خلاقیت و مهارت ذهنی بیشتری برخوردار می شوند. با خرید اینترنتی لگو میتوان راهی آسان به سوی پرورش ذهن را طی کرد.

لزوم اهمیت دادن به لگو

کودک با متصل کردن قطعات لگو به یکدیگر می تواند اجسام بسیاری را بسازد و در ساختن اجسام هیچ محدودیتی برایش وجود ندارد برای همین لگو از اسباب بازی هایی است که مورد توجه همه ی اقشار مختلف سنی قرار گرفته است. از کوچک تا بزرگ با ساختن اشکال مختلف از این بازی لذت بسیاری می برند.
والدین عزیز هنگام خرید اینترنتی لگو برای کودکان دلبندشان باید به سن و توانمندی کودک توجه کافی را داشته باشند و لگو هایی خریداری کنند که مناسب سن عزیزانشان باشد به طور مثال برای کودکان زیر دو سال لگو های بزرگ و تعداد کم مناسب است تا هم برای کودک خطرناک نباشد و نتواند آن ها را ببلعد و همچنین کودک به دلیل عدم مهارت و توانایی بتواند از قطعات لگو استفاده کند و هنگام بازی کودک در کنار او باشیم و در انتخاب قطعات لگو به او کمک کنیم و از او بخواهیم که رنگ هایی را که دوست دارد از یکدیگر تفکیک کند و در مورد چسباندن قطعات و ساختن اجسام به کودک آموزش های لازم را بدهیم.
والدین باید در خرید لگو دقت کنند و نوعی از انواع اسباب بازی لگو را انتخاب نمایند که کار با آن ها برای کودک آسان باشد و کودک به راحتی بتواند قطعات لگو را به یکدیگر بچسباند.

با خرید اینترنتی لگو مناسب، کودک می تواند اجسام مورد علاقه خود را بسازد و شما والدین عزیز به کودکان کمک نمایید تا فرزندان با کمک شما ایده های جدید و نوینی بگیرند و بتوانند اجسام مختلف و جدیدی را خلق کنند. کودکان هنگام بازی با لگو توانایی های متفاوتی را از خود نشان می دهند که از جمله آن ها می توان به مهارت های حرکتی و مهارت های مکانی، زبانی و حل موضوع اشاره کرد .

مهارت های حرکتی به دسته ای از مهارت ها اشاره می شود که بازی لگو باعث پرورش عضلات ظریف به انگشتان کوچک کودک میشود. مهارت های مکانی یعنی کودک با ساختن اجسام مختلف می تواند انواع اشیا و وسایل را تجسم کند و با شکل آن ها آشنا شوند و همچنین با استفاده از انواع لگو های رنگی می تواند تشخیص رنگ ها را انجام دهد.

مهارت های زبانی یعنی با استفاده از قطعات لگو و چسباندن آن ها به یکدیگر به والدین کمک میکند تا کلمات ابتدایی را به کودک آموزش دهد و همچنین با یادگیری کلمات در بازی، کودک میتواند داستان سازی کند.

فرزندان ما با ساختن اجسام مختلف با لگو و خراب کردن آن ها و دوباره ساختنشان به مفهوم حل موضوع دست پیدا خواهند کرد و می توانند در سنین بالاتر مشکلات و مسائل خود را تجزیه و تحلیل کنند. والدین در هنگام خرید اینترنتی لگو باید توجه داشته باشند که لگو ها از مواد درجه یک باشند تا باعث حساسیت در کودک نشوند.

نظرات شما

قالب ووکامرس